G.SKILL 48GB Kit (2x24GB) Trident Z5 Neo RGB Black 黑色 F5-6000J2836F24GX2-TZ5NR DDR5 6000MHz CL28 Memory (AMD EXPO)
價格:
訂貨最快一天到貨
描述
F5-6000J2836F24GX2-TZ5NR
Trident Z5 Neo RGB
DDR5-6000 CL28-36-36-96 1.35V
48GB (2x24GB)
AMD EXPO
Memory Type
DDR5
Capacity
48GB (24GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
OC Profile Support
AMD EXPO
Tested Speed (Up To) (EXPO)
6000 MT/s
Tested Latency (EXPO)
Tested Voltage (EXPO)
1.35V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking (ECC)
Non-ECC
SPD Speed (Default)
5600 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.10V