G.SKILL 32GB Kit (2x16GB) Trident Z5 RGB Black 黑色 F5-6000J2836G16GX2-TZ5RK DDR5 6000MHz CL28 Memory
價格:
訂貨最快一天到貨
描述
F5-6000J2836G16GX2-TZ5RK
Trident Z5 RGB
DDR5-6000 CL28-36-36-96 1.40V
32GB (2x16GB)
Intel XMP
Memory Type
DDR5
Capacity
32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
OC Profile Support
Intel XMP 3.0
Tested Speed (Up To) (XMP)
6000 MT/s
Tested Latency (XMP)
Tested Voltage (XMP)
1.40V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking (ECC)
Non-ECC
SPD Speed (Default)
4800 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.10V